VZDÁLENÉ MONITOROVÁNÍ A DIAGNOSTIKA VÁŽICÍCH SYSTÉMŮ

SensWEIGHT

CO JE SensWeight?

SensWEIGHT je řešením, které je koncipováno jako vzdálené bezdrátové monitorování vah. Umožňuje provádět dlouhodobé vzdálené monitorování a diagnostiku snímačů sil a vyhodnocovacích jednotek na libovolnou vzdálenost bez fyzické přítomnosti na monitorovaném místě.

Řešení je aplikovatelné na libovolnou váhu jako jsou mostní váhy resp. mostové váhy, silniční váhy, autováhy, dále pásové váhy, šnekové váhy, dávkovací váhy, pytlovací váhy či váhy pro big bagy aj. Váhy, které jsou vahařskými společnostmi či výrobci pod dohledem jsou často rozprostřené po celém území státu a jejich údržba tak bývá mnohdy časově a finančně nákladná. Vzdálený přístup k parametrům vah tak pomáhá rychle a s předstihem diagnostikovat funkční potíže, s umělou inteligencí i budoucí funkční potíže predikovat, a významným způsobem optimalizovat pracovní plány a efektivitu práce. Systém je součástí iniciativy digitalizace Průmysl 4.0, Zemědělství 4.0 a Údřžba 4.0 při využití průmyslového internetu věcí IIoT a technologií 5G a NB-IOT.

SensoWeight - postup řešení závady.jpg

 
VZDÁLENÉ MONITOROVÁNÍ A DIAGNOSTIKA VÝZNAMNÝM ZPŮSOBEM SNIŽUJÍ NÁKLADY, URYCHLUJÍ SERVISNÍ ZÁSAHY A NABÍZENÍ PŘEHLED O INSTALACI JAKO NIKDY DŘÍVE!

Produkty

  • UCS-X

    UCS-X je hardwarovým modulem, určený k připojení senzorů, vyhodnocovacích jednotek (HMI, PLC) do systému SensoField Cloud Solutions. Modul prostřednictvím technologie 5G a NB-IOT bezpečně zasílá monitorovaná data do cloudového úložiště. Modul se připojuje k dedikovanému napájecímu zdroji.

  • UCS-X/DIN

    UCS-X/DIN je hardwarovým modulem pro instalaci na DIN lištu a určený k připojení senzorů, vyhodnocovacích jednotek (HMI, PLC) do systému SensoField Solutions. Modul prostřednictvím technologie 5G a NB-IOT bezpečně zasílá monitorovaná data do cloudového úložiště. Modul se připojuje k dedikovanému napájecímu zdroji.

  • UCS-CLOUD

    Cloudová služba určená k monitorování a diagnostice v  celé řadě oborů průmyslu i zemědělství. Komunikace probíhá pomoci technologie LPWAN a prostřednictvím standardu NB-IOT. K připojení do cloudové služby jsou určené hardwarové moduly UCS-X a UCS-X/DIN.

Archív